Dom mieszkalny
Ogień, żywioły, kradzież to ryzyka, których nikt nie jest w stanie przewidzieć a żadne zabezpieczenia mechaniczne bądź elektroniczne nie zrekompensują zaistniałej szkody. Kompleksowe ubezpieczenie w przypadku wystąpienia zdarzenia pokryje poniesione straty.

Dom jest azylem w którym mieszkasz, odpoczywasz po pracy, spędzasz czas z rodziną, w nim znajduję się dorobek życia.

Niespodziewane zdarzenie takie jak pożar może spowodować totalne straty.
Zastanawiałeś się co byłoby gdyby nagle go zabrakło?

WIĘCEJ INFORMACJI

Lokal mieszkalny
Ogień i kradzież z włamaniem to najczęstsze przyczyny dla których ubezpieczamy nasze nieruchomości. Ubezpieczenia chronią nas przed dotkliwymi stratami finansowymi związanymi z utratą mienia.

Ubezpieczenie mieszkania kojarzy się głównie z ubezpieczeniem najcenniejszych przedmiotów takich jak biżuteria czy sprzęt elektroniczny od kradzieży, dewastacji ale nie tylko.

Kompleksowa polisa zawiera również ubezpieczania takie jak "mury", Odpowiedzialność Cywilną, szyby czy nawet Następstwa Nieszczęsliwych Wypadków.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dom letniskowy
Z domu letniskowego korzystamy przeważnie podczas urlopu bądź w weekend gdzie uciekamy od codziennych obowiązków i rutyny.

Niestety przez resztę czasu nie wiemy czy nasz majątek jest bezpieczny. Dlatego warto się ubezpieczyć.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dom w stadium budowy
Ubezpieczenie Domu w budowie nie jest obowiązkowe chociaż zdarza się, iż bank żąda cesji polisy jako zabezpieczenia.

Ważnym aspektem jest aby ubezpieczenie obejmowało zarówno szkody żywiołowe - pożar, huragan, deszcze nawalne "murów", szyb, elementów wykończenia jak i szkody kradzieżowe, dewastacje.

WIĘCEJ INFORMACJI